فروشگاه ایران نوت بوک با ۲۳ سال سابقه در زمینه فروش لپ تاپ و کالاهای دیجیتال

ایران نوت بوک در سال ۱۳۷۸ با هدف مرجع فروش و خدمات پس از فروش نوت بوک و لوازم جانبی آن تاسیس گردید.

این مجموعه با هدف جذب مشتریان در بازار فروش اینترنتی و ارائه بهترین خدمات در زمینه فروش ، پشتیبانی انواع تبلت های سرفیس مایکروسافت و لوازم جانبی آن شامل انواع شارژر ، محافظ صفحه نمایش ، ماوس و کیبورد  و انواع کیف و همچنین  فروش و خدمات پس از فروش انواع تجهیزات رایانه ای خدمات گسترده ای را به عموم مشتریان ارائه می دهد.

از جمله این خدمات پس از فروش:

  • گارانتی ۷ روزه تعویض بی قید و شرط در صورت بروز اشکالات سخت افزاری
  • رفع مشکلات نرم افزاری سیستم عامل و بروز رسانی آن
  • ریکاوری نرم افزاری سرفیس
  • رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری تجهیزات مرتبط با محصولات سرفیس
  • پشتیبانی آنلاین

در حال حاضر ایران نوت بوک به عنوان مرجع عرضه محصولات سرفیس مایکروسافت و لپ تاپ های HP، DELL، LENOVO و …  می باشد و این مجموعه با داشتن کارشناسان و کادر فنی مجرب آماده ارائه خدمات پشتیبـانی در زمینـه های مختلف سخت افزاری و نرم افـزاری می باشد.

این مجموعه با داشتن کارشناسان و کادر فنی مجــــرب آماده ارائه خدمات پشتیبــــانی در زمینــه های مختلـــف سخت افـــــزاری و نرم افــــزاری بوده و با دارا بودن بخش تعمیـــــرات یکی از مجموعه های برتـــر در زمینه تعمیرات تخصصـــی انواع نـــوت بـــوک ، لپ تاپ و سرفیس های مایکروسافت می باشد.

همچنین فروشگاه اینترنتی ایران نوت بوک با هدف جلب رضایت مشتریان در فضای مجازی و کسب و کار اینترنتی راه انــدازی گردید و این افتخار را دارد که جدیدترین محصولات تبلــت های شرکت مایکروسافت را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی ایران نوت بوک همچنین لوازم جانبی را (شامل انواع قلم های سرفیــــس ، انواع کیبــــورد، انواع مبدل، انواع شـــارژر ، سـرفیس داک و انــــواع کیف های ســرفیس مایکروســـافت) را با هــدف ارائه بهتــرین خدمات جانبی فراهم و در اختیار مشتریان قرار می دهد.